УКР РУС

Тоттенхем офіційно призначив екс-тренера Мілевського і Маліновськогоlight

Хорватський фахівець Ігор Тудор став головним тренером лондонського Тоттенхема.

Тоттенхем на офіційному сайті повідомив про призначення Ігора Тудора на посаду головного тренера. Хорвату ще потрібно отримати дозвіл на роботу в Англії.

Зірка Манчестер Сіті під загрозою дискваліфікації – футболіст дозволив собі зайвого

Як і повідомлялось раніше, угода розрахована до кінця сезону без опції продовження. "Шпори" нібито розглядають запрошення на посаду Роберто Де Дзербі або Маурісіо Почеттіно, але готові піти на такий крок лише влітку.

Нагадаємо, 3 дні тому Тоттенхем офіційно звільнив Томаса Франка, який став найгіршим в історії Тоттенхема за середньою кількістю набраних очок за гру серед тих, хто працював з командою щонайменше 5 турів (1,12).

Варто додати, що Ігор Тудор встиг попрацювати з Артемом Мілевським в Хайдуці, а також із Русланом Маліновським у Марселі. До цього дня він перебував без роботи після звільнення з Ювентуса в жовтні 2025-го. За свою тренерську кар'єру фахівець встиг попрацювати на чолі ПАОКа, Карабюкспора, Галатасарая, Удінезе, Верони, Марселя та Лаціо.

Челсі завдяки хет-трику Нету й двом асистам Делапа розгромив Халл у Кубку Англії, клуб Раяна Рейнольдса прорвався у 1/8