Суркіс розкрив наступні трансферні цілі Динамо після бомбардира з ПСЖ – 2 позиції в пріоритеті
Президент Динамо Ігор Суркіс анонсував продовження роботи клубу на трансферному ринку.
Ігор Суркіс / Фото прес-служби Динамо
Кияни у нинішнє вікно встигли оформити вже три трансфери – голкіпера Іллі Ольхового (Нива Т), захисника Томаша Кендзьори (ПАОК) та нападника П'єра Мунгенге (ПСЖ). Втім, Ігор Суркіс ще бачить простір для підсилення команди Ігоря Костюка.
"Хочемо підписати правого захисника і, можливо, ще когось у середину поля. Поки розглядаємо варіанти. Нам треба реально підсилитися, щоб потім гравці не тікали при першому ж "шахеді", що летить", – заявив Суркіс у коментарі Українському футболу.
Нагадаємо, зараз Динамо проводить навчально-тренувальні збори у Австрії, а офіційний сезон 2026/27 розпочне 9 липня. Тоді "біло-сині" формально прийматимуть румунську Універсітатю Клуж у першому матчі першого раунду кваліфікації Ліги Європи.