УКР РУС

Суперник Трубіна став найшвидшим гравцем світу – розвинув швидкість понад 40 км/год

14 травня 2025 Читати іншою мовою

Вінгер Санта-Клари Габріел Сілва здивував своїми швидкісними даними у матчі чемпіонату Португалії.

У матчі між португальськими Санта-Кларою та Фамаліканом Габріел Сілва встановив рекорд швидкості у світовому футболі, розігнавшись до 40,3 км/год, повідомляє офіційний сайт ФК Санта-Клара.

Конкурент Мудрика обставив українця – Opta назвала найшвидших гравців кожного клубу АПЛ

Показники були зафіксовані за допомогою GPS-даних від компанії STATSports. Зазначається, що швидкість Габріела Сілви є найвищою, яку зафіксували за допомогою GPS. До цього рекорд належав захиснику Ньюкасла Свену Ботману (39,21 км/год).

До слова, епізод трапився на 90+5 хвилині гри, коли Сілва намагався випередити захисника у боротьбі за м'яч. А от статистика у цьому сезоні у вінгера Санта-Клари не настільки захоплива: 6 голів та 5 асистів у 36 матчах у всіх турнірах.

Ганебний требл, чотири тренери за сезон – фіаско Пірло і до прірви з легендами: хроніки історичного провалу Сампдорії