Сідклей хоче покинути Динамо через сімейні обставини, – ЗМІ
Захисник Динамо Сідклей готовий покинути київський клуб вже найближчим часом.
Сідклей / фото: ФК Динамо Київ
Корінтіанс планує підписати Сідклея на правах оренди на весь 2020 рік, повідомляє журналіст Марко Белло у виданні Medium.
Зазначається, що бразилець хоче повернутись до Бразилії через сімейні обставини, адже його дружина разом з донькою мешкає в Курітібі.
Нагадаємо, в поточному сезоні Сідклей не зіграв жодного офіційного матчу за Динамо. Він перейшов у київський клуб влітку 2018-го з Атлетіко Паранаенсе.