УКР РУС

Сергійчук та ще 2 гравці покинули Верес

Рівненський колектив почав прощатись з футболістами під час перерви у чемпіонаті. Пішла перша трійка.

Захисник Роман Мірошник, хавбек Сергій Шестаков та нападник Михайло Сергійчук покинули Верес, повідомляє пресслужба клубу.

Мудрик в Арсенал: Артета має сумніви щодо підписання українця

Сергійчук зумів стати ветераном, награвши 135 поєдинків, у яких відзначився 26 голами. Мірошник за понад 2 роки провів 51 матч. Шестаков, який приєднався до колективу минулого літа, відіграв 9 зустрічей, але тривалий час пропустив через важкі травми.

Першу частину сезону 2022/23 підопічні Юрія Вірта завершили на 10 сходинці турнірної таблиці УПЛ, маючи в активі 17 залікових балів.

Інгулець у "болотяному" матчі дотис Верес – кураж голкіперів, нерви Вірта і друга поспіль перемога Бартуловіча