Сабо прокоментував виклик Ярмоленка у збірну України – назвав того, хто вплинув на рішення Мальдери
Екс-тренер збірної України Йожеф Сабо вважає, що рішення щодо повернення Андрія Ярмоленка ухвалював не Андреа Мальдера.
Андрій Ярмоленко / Фото: УАФ
Колишній тренер збірної України Йожеф Сабо висловився про виклик Андрія Ярмоленка до національної команди. Видатний фахівець назвав людину, яка попросила Андреа Мальдеру викликати досвідченого динамівця, повідомляє Blik.
"Я так думаю, що це рішення Андрія Шевченка. Скоріш за все. Новий тренер Андреа Мальдера – людина Шевченка. Я впевнений на сто відсотків, що саме Шевченко сказав Мальдері взяти Ярмоленка, а для чого – не знаю… Важко зрозуміти", – сказав Сабо.
Нагадаємо, що Ярмоленко не викликався до збірної України з березня 2025 року, коли "синьо-жовті" зустрілись в плей-офф Ліги націй із Бельгією. Після того вінгер київського Динамо не потрапляв до складу національної команди.
До слова, вже сьогодні, 31 травня "синьо-жовті" зіграють у товариському поєдинку з Польщею. Початок заплановано на 18:30 за київським часом. А за тиждень, 7 червня, збірна України протистоятиме Данії – старт о 19:30 за Києвом.