Укр Рус

Русол пояснив, чому Карпати відпустили Сича в Динамо: "Він пригальмував у своєму розвитку"

Генеральний директор львівського клубу Андрій Русол розкрив подробиці переходу Олексія Сича до Динамо.

Олексій Сич / ФК Динамо

Гендиректор Карпат Андрій Русол розповів, скільки клуб отримав коштів за трансфер захисника Олексія Сича в Динамо.

"Ми не можемо публічно коментувати цифри. Там шириться певна інформація в інтернеті, і вона десь приблизно близька до реальності. Перемовини пішли швидко, була пропозиція, потім розмова з гравцем. І тут теж ми маємо наголосити, що це не питання грошей для Карпат. Було побажання від гравця.

Чому я вважаю цей перехід є доцільним для обидвох сторін? Тому що Олексію потрібен був якийсь поштовх, і він це розумів. Десь там останні півроку трохи він пригальмував у своєму розвитку, і він від себе очікував більшого. І ми, як клуб, теж очікували від нього трохи більшого. Тому, можливо, цей перехід, він піде на користь трьом сторонам. Я маю на увазі і Карпати, і Динамо, і гравець. Був від нього такий запит на те, щоб ми не перешкоджали цьому трансферу. І ми теж прийняли цю ситуацію і вважаємо, що для нас це теж позитивний крок.

Реклама

Так, у нас є першочергова опція зворотнього викупу і це було обов'язковою нашою умовою, що в разі чого, якщо там щось не вийде в Олексія, хоча ми теж бажаємо йому найкращого в майбутньому, ми мали б змогу першими повернути його в Карпати", – сказав Русол для ПРОФУТБОЛ Digital.

Нагадаємо, що Олексій Сич підписав контракт з Динамо на три роки з можливістю продовження ще на один.

Реклама