Укр Рус

Рідний клуб Коноплянки вигнав вісьмох темношкірих легіонерів на вулицю – гравці залишились без даху над головою

Історія з жорстоким ставленням керівництва кропивницького Олімпіка до власних гравців отримала неприємне продовження.

Екс-гравці Олімпіка у притулку / Гречка

Вісім гравців з Африки, які раніше захищали кольори аматорського клубу, стали безхатченками, інформує Гречка.

У жовтні цього року футболісти публічно оголосили про невиконання обов'язків з боку керівництва Олімпіка – легіонери два роки не отримували обіцяну зарплатню у розмірі 4200 гривень, а клуб не міг їх забезпечити навіть харчуванням. Представники Олімпіка спростували цю інформацію, і гравцям довелося звернутися із заявою до поліції. Наразі постраждалі перебувають у благодійному хостелі для безпритульних.

Нагадаємо, що африканські легіонери виступали у Олімпіку під керівництвом Юрія Кевліча, який є першим тренером Євгена Коноплянки. Майбутній гравець збірної України розпочинав професіональну кар'єру саме в кропивницькому клубі.

"Женя тренувався у спортзалі, де було холодніше, ніж на вулиці". Як Коноплянка прийшов у футбол і чому він кращий від Ярмоленка

Реклама