Укр Рус

"Реал" вперше з 2013 року забив у власні ворота

Захисник "Реала" Даніло відзначився автоголом у матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії проти "Севільї".

Даніло в матчі проти "Севільї" / getty images

Востаннє гравці "Реала" забивали у власні ворота ще 5 березня 2013 року. В матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Серхіо Рамос забив автогол на "Олд Траффорд", однак тоді "Реал" здобув перемогу з рахунком 2:1 та пробився у чвертьфінал, повідомляє Opta.

Підписуйтесь на push-повідомлення від "Футбол 24", щоб першими дізнаватися про найважливіші футбольні новини та/або події в центральних матчах українського і світового футболу