УКР РУС

Реал готовий викласти космічні кошти за зірку Баварії – мюнхенці хочуть не менше 200 мільйонів

Мадридський Реал не втрачає надії підписати вінгера Баварії Майкла Олісе.

Реал активно працює на трансферну ринку та готує сенсаційне підписання влітку 2026 року. У Мадриді налаштовані на перехід Майкла Олісе з Баварії, повідомляє Fichajes.

Реал – Баварія: прес-конференція Арбелоа – повернення Беллінгема, роль Мбаппе, відновлення Кейна

За даними джерела, королівський клуб вже готовий розпочати перемовини щодо трансферу француза. Однак Баварія вимагатиме від мадридців щонайменше 200 мільйонів євро за зіркового вінгера.

Нагадаємо, що Олісе приєднався до мюнхенців влітку 2024 року. Тоді Баварія заплатила 50 мільйонів євро за гравця Крістал Пелес, який встиг стати основним в команді Венсана Компані.

Цього сезону Майкл провів 40 матчів за Баварію. У доробку зіркового француза 16 голів та 28 результативних передач.

 

Реал сенсаційно програв Мальорці – капітан Лунін не врятував, Мадрид близький до краху в чемпіонських перегонах