Укр Рус

Президент клубу з Львівської області вдарив арбітра по голові під час матчу

В Україні знову стався напад на арбітра під час матчу. На цей раз постраждав суддя, який обслуговував матч першості Львівської області.

Андрій Шагало / соцмережі

У матчі чемпіонату Львівської області між командами Фенікс-Стефано і Мостиська стався вкрай неприємний інцидент.

Під час матчу арбітр покарав жовтою карткою футболіста гостей Максима Козирєва. Той був незадоволений і штовхнув суддю, за що отримав вилучення.

Президент та граючий тренер ФК Мостиська Андрій Шагало не став спокійно слідкувати за епізодом, а підійшов до арбітра і вдарив його рукою по голові.

Команда після цього відмовилась продовжувати гру, а рішення щодо результату винесе КДК Федерації футболу Львівської області.

Нещодавно напади на арбітрів скоїли фанати вінницької Ниви та луцької Волині.

Реклама