Озіл, Вілшер, Кейн та Деле Аллі взяли участь у кампанії проти президента "Лідса"
Зірки АПЛ долучились до акції протесту фанатів "Лідса", які вимагають відставки президента клубу Массімо Челліно.
Вілшер та Озіл підтримали фанів "Лідса"
В твіттері з'явилося відео, на якому гравці "Арсенала" Джек Вілшер і Месут Озіл, а також футболісти "Тоттенхема" Харрі Кейн та Деле Аллі вимовляють улюблену фразу уболівальників "Лідса": "Пора йти, Массімо".
Банда О'Лірі. Як "Лідс" опинився за крок від фіналу