Укр Рус

Недвед озвучив майбутнє Роналду та Пірло в Ювентусі

Віце-президент Ювентуса Павел Недвед прокоментував рішення клубу стосовно Андреа Пірло та Кріштіану Роналду.

Андреа Пірло та Кріштіану Роналду / Reuters

"Пірло є і буде тренером Ювентуса, це стовідсотково. Ми розпочали з ним новий проект, знаючи, що зіткнемось із труднощами. Ми хотіли зробити щось більше, але не змогли цього зробити. Ми спокійні, Пірло має все, щоб стати чудовим тренером.

Наскільки я розумію, Роналду не піде. У нього контракт до червня 2022 року, і він залишиться. Побачимо, що буде потім. Кріштіану підштовхнув Ювентус до футбольного Олімпу як зі спортивної, так і з іміджевої точки зору. Він простий хлопець, хоча зовні він може не виглядати таким. Він є прототипом сучасного гравця, який досяг неймовірних висот завдяки величезному таланту і важкій праці", – наводить слова Недведа Football-Italia з посиланням на DAZN.

Нагадаємо, Ювентус сенсаційно вилетів від Порту на стадії 1/8 Ліги чемпіонів. На внутрішній арені також не все гаразд – туринці йдуть третіми, відстаючи на 4 очки від Мілана і на 10 від Інтера.

Реклама

"Це катастрофа": Роналду відправляють з Ювентуса і звинувачують у вильоті з ЛЧ, а легендарний тренер назвав боягузом

Реклама