УКР РУС

Маркевич назвав слабке місце збірної України: "Часто виникають проблеми"

Відомий український тренер Мирон Маркевич розповів, в чому "синьо-жовтим" варто покращитися перед матчами плей-офф за вихід на ЧС-2026.

"В атаку у нас всі непогано грають, а ось при обороні власних воріт часто виникають проблеми. І це стосується не тільки захисників. Кульгає саме командна гра "синьо-жовтих" при атаках суперника. У матчі зі Швецією, а можливо, і у фінальному поєдинку за право потрапляння на чемпіонат світу, доведеться багато відпрацьовувати біля своїх воріт, багато бігати.

Ребров відреагував на повернення Гуцуляка до основи Полісся – зізнався, чи повпливав він на рішення Буткевича

Але найголовніше – не можна ні секунди давати вільно дихати супернику. А це не найсильніша наша сторона, коли при втраті м'яча ми починаємо відбирати. Не завжди виходить робити це злагоджено. Тому на таких моментах необхідно звернути увагу", – сказав Маркевич для Sport.ua.

Нагадаємо, 26 березня збірна України зіграє півфінальний матч плей-офф до ЧС-2026 проти команди Швеції. Переможець протистояння 31 березня зустрінеться з сильнішим у парі Польща – Албанія.

"Я за один день посивів": працював із Маркевичем і Заваровим, привозив Селезньова, став головним тренером лише на 1 матч