УКР РУС

Маркевич зробив прогноз на матч Динамо – Зріньскі та дав пораду Шовковському: "Ми вже й так нижче плінтуса"

6 листопада 2025 Читати іншою мовою

Іменитий український тренер Мирон Маркевич поділився очікуваннями від майбутнього протистояння київського Динамо зі Зріньскі.

"Ясно, що фаворит – Динамо. Я навіть не знаю, що то за команда така Зріньскі… Треба вигравати в таких поєдинках і в таких опонентів. Про що тут говорити. Якщо вже такі команди не перемагати, то я не знаю.

Динамо – Зріньскі: матч Ліги конференцій розсудить арбітр з Нідерландів – він фіксував розгромну перемогу Шахтаря

Чи зможуть кияни відійти від протистоянь із Шахтарем? Думаю, що так. Сподіваюся, бо ж треба набирати очки в таблиці коефіцієнтів УЄФА, бо ми вже й так нижче плінтуса… Футболісти Динамо повинні розуміти, що такі команди потрібно перемагати. Ясно, що не потрібно зверхньо до суперників ставитися, але треба вийти та виграти!

Чи треба ставити Ярмоленка на позицію центрального нападника? Треба ставити чистого нападника, а Ярмоленко може і в півзахисті зіграти. На вістрі має бути саме форвард – Герреро, не Бленуце. Едуардо і Шахтарю у кубковій грі забивав, і до того", – поділився Маркевич в інтерв'ю Українському футболу.

Нагадаємо, матч Динамо – Зріньскі відбудеться вже завтра, 6 листопада, початок о 22:00. Наразі у киян 0 очок в активі (34-та позиція), а Зрінські з 3 балами на 13-й сходинці.

Динамо – Зріньскі: анонс матчу Ліги конференцій