Левченко розповів, кого хотів би бачити на чолі Динамо
Колишній гравець збірної України Євген Левченко вважає, що Динамо має очолити Юрій Вернидуб або Дмитро Михайленко.
Олександр Хацкевич / Футбол 24
"У моєму розумінні Динамо потрібно віддати в руки Вернидуба, Михайленка або ж іноземного фахівця (не з Білорусі). А найголовніше – змінити підхід зверху", – написав Левченко у своєму твіттері.
Нагадаємо, Хацкевич очолює Динамо з літа 2017-го року, контракт білоруського фахівця формально закінчився вчора, в останній день весни.
Раніше повідомлялось, що київський клуб може очолити Михайличенко, Калітвінцев або хтось з іноземних тренерів: Рауль Ріанчо, Адам Навалка.