Укр Рус

Легенда Динамо висловився про Лобановського та порівняв його з Сабо: "Це просто інша галактика"

Колишній захисник Динамо та збірної України Юрій Дмитрулін пригадав роботу під керівництвом Валерія Лобановського.

Валерій Лобановський і Валентин Белькевич / ФК Динамо

Екс-гравець Динамо та збірної України Юрій Дмитрулін пригадав повернення Валерія Лобановського до київського клубу у 1996 році.

"Десь за пів року вже почали нас готувати – неофіційно, психологічно. Дем’яненко, Михайличенко, Пузач часто на тренуваннях був, на іграх. Усюди ж пишуть, преса гудить: "Лобановський повертається", у багатьох починається паніка: "Блін, що буде?" Усі ж чули про навантаження.

Просто потрібно було вірити усьому, що він говорив, все робити – і буде все добре. Унікальна людина, звичайно. Перші місяць-два все, що він казав, ми з відкритими ротами сиділи й слухали. Ти кажеш: "Контраст із Сабо". Це не контраст – це просто інша галактика. Коли Сабо щось говорив – там був набір слів, зі ста слів важливих було три. Коли говорив Лобановський – все було важливо", – сказав Дмитрулін в інтерв'ю YouTube-каналу Футбольний диван.

До слова, Юрій Дмитрулін виступав за Динамо з 1993-го по 2005-й роки. Після свого повернення до Динамо у 1996 році Валерій Лобановський 5 разів виграв чемпіонат та тричі – Кубок України. Також "Метр" вивів команду до півфіналу Кубка Європейських чемпіонів.

Реклама

Реклама