Як стало відомо Футбол 24, захисник Шахтаря Юхим Конопля підписав річний контракт з іспанською футбольною агенцією. Вона запропонувала послуги Юхима деяким клубам Ла Ліги.
Конопля дедалі ближче до Ла Ліги – Шахтар віддасть свого лідера за мізерну суму, відомі деталі
Севілья, Валенсія та Жирона є найбільш зацікавленими у трансфері українця, але його також хочуть підписати інші клуби. Контракт Коноплі з Шахтарем завершується у вересні 2026 року. Портал Transfermarkt оцінює 26-річного захисника у 5 мільйонів євро.
До слова, у поточному сезоні Юхим Конопля провів 24 матчі за Шахтар, забив 2 голи та віддав 4 асисти.
Нагадаєжмо, раніше 26-річний правий захисник підписував контракт з відомим агентством Wasserman, яке спеціалізується передусім на роботі з британським трансферним ринком і має не одного топового клієнта.