"Полісся за фактом – команда професіоналів. І ці професіонали вийдуть битися в останньому матчі проти Кривбаса. І вийдуть битися саме за бонуси, тому що в клубі прописані конкретні цифри за реалізацію завдання, а саме вихід до єврокубків. І, за моєю інформацією, це 2 млн євро", – поділився Співаковський у новому випуску ТаТоТаке.
Ашур зізнався, чи змінились відносини із Буткевичем після звільнення з Полісся
Нагадаємо, Полісся наразі посідає четверте місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі 47 очок. У останньому турі буде визначений останній учасник єврокубків: у "вовків" 47 очок, тоді як в Карпат та Кривбаса (п'яте та шосте місця) по 46 пунктів.
До слова, матч Полісся – Кривбас запланований на 25 травня, початок о 18:00. Паралельно Карпати гратимуть свою гру із Зорею.