Гравці "Астон Вілли" U-21 та "Вест Хема" U-21 вчинили масову бійку через божевільний подвійний підкат
Гравці молодіжки "Астон Вілли" продемонстрували сильнішу волю до перемоги за один матч, ніж їх дорослі одноклубники за весь сезон.
Жорстка боротьба на "Вілла Парк"
Капітан "Астон Вілли" U-21 Кевін Тонер в кінці матчу за рахунку 3:2 на користь своєї команди не шкодував ні себе, ні суперників, пішовши у два дуже небезпечні підкати.
Після цього на полі почалась масова штурханина, яку арбітру вдалось вгамувати за допомогою червоних карток.
Футболка Тарасова, укуси Суареса і пиво Віди. Топ-11 ідіотських вчинків у світі футболу