УКР РУС

Екс-зірка Кривбаса і кривдник України залякують Динамо – організували перемогу в топ-матчі

28 жовтня 2024 Читати іншою мовою

Вікторія Пльзень у центральному матчі 13-го туру чемпіонату Чехії обіграла Спарту Прагу, а єдиний гол забив

Чемпіонат Чехії 2024/25, 13-й тур

Вікторія Пльзень – Спарта Прага – 1:0

Гол: Прінс Аду, 30

Вікторія та Спарта наразі одні з лідерів чемпіонату (вище лише Славія). У битві перемогу святкували кривдники Кривбаса, а єдиний м'яч у грі забив екс-підопічним Вернидуба.

Екс-зірка Шахтаря забив вже 5-й гол у Європі в цьому сезоні – відео взяття воріт

Гол створив кат України Павел Шульц (оформив дубль у ворота "синьо-жовтих" у матчі Ліги націй – прим.) – чех обробив м'яч та віддав у штрафний, де Прінс Аду підхопив м'яч, прокинув повз захисника та забив у дальній кут.

Таким чином, Вікторія набрала 27 очок та піднялась на друге місце, а Спарта з 25 пунктами залишилась третьою. На першому ж місці Славія (34 бали). Прінс Аду вже зіграв у 9 поєдинках за Вікторію, в яких відзначився 4 голами та 2 асистами. Додамо, що 28 листопада Вікторія Пльзень зустрінеться з Динамо в Лізі конференцій.

Динамо у більшості врятувало вогняний матч з Шахтарем – нові втрати лідерів, крутий вихід Караваєва і зятя Суркіса