Укр Рус

Екс-форвард збірної України: Ярмоленко – персона нон ґрата в Динамо

Колишній нападник Динамо та збірної України Артем Кравець поділився думками щодо Андрія Ярмоленка в київському клубі.

Артем Кравець та Андрій Ярмоленко / Photo by JANEK SKARZYNSKI / AFP via Getty Images

Андрій Ярмоленко зіштовхнувся з новими проблемами в Динамо – у нього нібито стався конфлікт із наставником киян Ігорем Костюком, через що він не грав, зокрема, проти Карабаха (хоча в клубі пояснили це хворобою, на яку захворів легенда клубу). Артем Кравець на своєму YouTube-каналі поділився своїм поглядом на цю ситуацію.

"На даному етапі Ярмоленко – персона нон ґрата в Динамо. Це людина, яка, можливо, може щось там змінити. І коли я чую, що з ним відбуваються якісь конфлікти в клубі, я апріорі буду на боці Андрія, знаючи, що він може і хоче. Якщо не він, тоді вже ніхто. Це дуже просто", – сказав Кравець.

Нагадаємо, що в Ярмоленка були конфлікти з попереднім головним тренером Динамо – Олександром Шовковським. Олександр Володимирович після звільнення з посади неодноразово критикував Андрія публічно, виносячи деталі конфлікту на загал.

Варто додати, що Ярмоленко зіграв у 5 матчах за Динамо в сезоні 2026/27, але результативними діями не відзначався. Андрій поступається лише Максиму Шацьких за кількістю голів – не вистачає одного забитого м'яча, аби його наздогнати.

Реклама
Реклама