УКР РУС

Екс-форвард збірної України може стати суперником Роналду в Саудівській Аравії – на гравця претендує лідер першості

14 травня 2023 Читати іншою мовою

Колишній нападник Шахтаря та Динамо Жуніор Мораєс близький до переїзду на Близький Схід.

Форвард Корінтіанса Жуніор Мораєс може незабаром змінити клубну прописку, повідомляє Torcedores.

Жуніор Мораєс з ганьбою покидає Корінтіанс – екс-форварда збірної України відсторонили після жалюгідних виступів

Напередодні "тімау" заявили, що 36-річний ветеран буде тренуватися окремо від команди (за рік він спромігся забити лише 1 гол у 21-му матчі).

За інформацією джерела, у послугах Мораєса зацікавлені клуби з Саудівської Аравії, Катару та Об'єднаних Арабських Еміратів. Найбільший інтерес проявляє Аль-Іттіхад, який нині лідирує у чемпіонаті Саудівської Аравії й випереджає Аль-Наср Кріштіану Роналду на 5 очок.

Контракт Жуніора з Корінтіансом розрахований до 31 грудня, а Transfermarkt оцінює його у 400 тисяч євро.

Нагадаємо, Мораєс 10 років виступав за українські команди – Металург Д, Динамо і Шахтар. Форварда натуралізували для збірної України, за яку він провів 11 матчів та оформив один гол.

Найбільший провал в історії чемпіонату України – Ахметов давав йому будь-яку суму, а він навмисне грав погано