Динамо наблизилося до трансферу форварда з європейського топ-клубу – гравець вже пройшов медогляд
"Біло-сині" підсиляться новим нападником.
Динамо отримає новачка / ФК Динамо
Динамо незабаром підпише дуже молодого форварда із системи топ-клубу Європи, повідомляє ТаТоТаке.
За інформацією джерела, гравець вже встиг побувати в Києві та пройшов медогляд. Трансфер мають оголосити впродовж 1-2 днів. Потенційний новачок Динамо отримав схвальну характеристику від колишнього футболіста київського клубу – більше подробиць наразі назвати не можуть.
Раніше повідомляли, що "біло-сині" хочуть підписати форварда ПСЖ П'єра Мунгенге. Перехід нібито може відбутися на правах вільного агента.
Нагадаємо, Динамо посіло четверте місце у минулому сезоні УПЛ. Кияни виграли Кубок України, завдяки чому виступатимуть у першому кваліфікаційному раунді Ліги Європи.