УКР РУС

Довбик ухвалив сенсаційне рішення про продовження кар'єри, – ASbomb

Артем Довбик зробив дещо несподіваний вибір команди на наступний сезон.

Сага найкращого бомбардира Ла Ліги завершена – наступну кампанію він також проведе в Жироні, стверджує AS. Довбик вже потішив цією новиною керівництво каталонців, а своїм агентам наказав не вести переговори з жодними іншими клубами.

Жирона хоче двох зірок Шахтаря в компанію до Довбика та Циганкова – гравці покликані замінити екс-лідерів команди

Найбільш реальним претендентом на українця був Атлетіко, однак мадридці пропонували всього 25 млн євро. Жироні цього було категорично мало. Наполі та Вест Хем виявилися щедрішими, поклавши на стіл понад 35 млн євро. Втім, тут вже відмовив сам Довбик, який хоче спробувати свої сили в Лізі чемпіонів. Родині 27-річного нападника також дуже комфортно в Жироні.

Артема намагався переманити навіть саудівський клуб. Українцю давали захмарні 17 млн євро на рік, але наразі він не готовий прощатися з європейським футболом. Довбик щонайменше ще один сезон відіграє в Жироні, маючи контракт до літа 2028-го.

Лунін тримає Реал у напрузі, Жирона відчиняє двері для Довбика, ганебна заміна Циганкову