"Дніпро" може подати апеляцію стосовно рішення ФФУ протягом 10 днів
Керівництво дніпровського клубу ще має час для того, щоб подати апеляцію стосовно рішення ФФУ щодо зняття очок з команди.
Ігор Коломойський / Радіо Свобода
"ФК "Дніпро" має право подати апеляцію протягом 10 днів після того, як отримає повний текст рішення. На сьогодні, "Дніпро" ще має час для звернення до апеляційного комітету.
Такі звернення апеляційний комітет розглядає дуже оперативно. Думаю, що розгляд цієї справи також не триватиме довго", – сказав секретар КДК ФФУ Ігор Грищенко в ефірі програми "Футбол News".
А ви що думаєте з цього приводу? Напишіть в коментарях