УКР РУС

Бетао повідомив, що захворів коронавірусом

20 травня 2020 Читати іншою мовою

Колишній захисник київського Динамо Бетао, який нині виступає за бразильський Аваї, здав позитивний тест на коронавірус.

"Мій тест показав, що я вже був інфікований вірусом, але він не активний. Тобто у мене була хвороба, але я її подолав. До мене приходив друг, потім він подзвонив і підтвердив, що його результат був позитивним. Я вже подумав про найгірше, але вдома ні у моєї дружини, ні у моїх дітей не було симптомів.

Суркіс готовий надати Шахтарю стадіон для догравання сезону УПЛ

Щодо симптомів, то це був головний біль, і у мене був сильний грип. Однак, я продовжував тренуватися нормально, це не зашкодило мені. Коли мій друг підтвердив, що заразився, я поговорив з лікарем Аваї. Довелося залишатися вдома протягом 30 днів, щоб не поширювати вірус. Я провів ці дні, ночуючи в іншій кімнаті. Загалом, це був звичайний день вдома, але перед сном я йшов у ізольовану кімнату, ще не знаючи, що це був коронавірус. Я все ще думав, що це був просто грип.

Я думаю, що повернення футболу в цей момент дуже ризиковане. Передусім, через здоров'я. У мене не було симптомів. Я не впевнений, чи зможуть інші клуби протестувати гравців, як це зробив Аваї. Якщо ви повернетеся зараз, тільки після експрес-тестів, у вас все ще є шанс зараження. Проблема не тільки в гравцях, ми також можемо принести вірус додому", – цитує Бетао Torcedores.

Динамо чи Зоря у ЛЧ, доля титулу Шахтаря, "зручний" порятунок Карпат – 6 варіантів завершення сезону, і як догодити УЄФА