УКР РУС

Бартомеу звільнили з-під варти після ночі у відділку поліції – екс-президент Барселони з помічником готуються до суду

2 березня 2021 Читати іншою мовою

Колишній президент Барселони Жозеп-Марія Бартомеу вже покинув в'язницю після вчорашнього арешту.

Вищий суд Барселони зареєстрував екс-президента каталонського клубу та його першого помічника Хауме Масферрера у статусі підслідних, повідомляє Marca.

Бартомеу затриманий поліцією – масові арешти в Барселоні через брудну кампанію проти Мессі та інших гравців

У зв'язку з цим Магістрат погодився звільнити обох підозрюваних під заставу, сума якої не озвучується. Підслідні мають детальніше ознайомитись зі справою, після чого постануть перед судом.

Нагадаємо, що Жозеп Бартомеу подав у відставку 27 жовтня 2020-го, після того як сосіос висловили йому вотум недовіри. Управління клубом перейшло до рук тимчасової адміністрації на чолі з Карлосом Тускетсом. Вибори нового президента відбудуться 7 березня цього року. За вакантну посаду поборяться Жоан Лапорта, Віктор Фонт і Тоні Фрейша.

"Нам дали чотири презервативи та вазелін": екс-президент Барси – про першу ніч у в'язниці, Неймара і кращого за Мессі