УКР РУС

"Багато фолили і ми, і Шахтар": захисник Полісся про битву лідерів, серію без поразок та командний девізfire

25 листопада 2023 Читати іншою мовою

Сергій Чоботенко ексклюзивно пояснив для "Футбол 24", як вдалося перервати феноменальну серію Шахтаря.

Поліссю вдалося вистояти у битві з Шахтарем і продовжити серію без поразок. Те, що Шахтар не забив вперше у 2023 році – насамперед заслуга лінії оборони житомирян.

Своїми емоціями від поєдинку на Арені Львів із Футбол 24 поділився захисник Полісся Сергій Чоботенко.

– Ми дуже втомилися. Але зараз сідаємо в автобус і починаємо готуватися до матчу з Вересом. У цілому, враження залишилися хороші. Ми здобули один бал із Шахтарем – це позитив.

– Сьогодні вам вдалося перервати забивну серію Шахтаря, що тривала понад сорок поєдинків.

– Не знав про таку серію, але у будь-якому разі це приємно. Ми намагалися грати організовано. Усі хлопці билися і відпрацьовували до останнього. Тому й вдалося зіграти на "нуль" позаду.

– Ви вийшли дуже зарядженими, багато фолили. Не здавалося, що це може зіграти злий жарт і Полісся опиниться в меншості ще на старту матчу?

– Як на мене, то багато фолили і ми, і Шахтар. Це бойова гра – лідери чемпіонату зустрілися. Усі зараз б'ються за очки, кожному потрібні залікові бали. По-іншому ніяк.

"У Європі інші судді, вони завжди дають грати": Валерій Бондар – про свій фатальний промах і жорстку гру Полісся

– Ви втратили через травму свого лідера Бені Макуана. Чи знаєте, у чому справа?

– Ні, у роздягальні не бачив його зараз, не можу сказати.

– У кількох моментах Шахтар відверто пробачив вас. Особливо в компенсований час, коли Бондар не влучив у ворота.

– Проґавили трохи… Мені слід було закривати ближню стійку. Але м'яч ковзнув. Добре, що все минулося.

– З одного боку, Полісся – дебютант УПЛ. З іншого – ви є реальним претендентом на чемпіонство. У команді розмовляєте, наприклад, про медалі чи єврокубки?

– У нас є дух переможця. Ми виходимо на кожну гру із серйозним налаштуванням. Ми маємо девіз: "Не важливо, хто навпроти. Важливо, хто поруч". Ним керуємося і граємо від гри до гри.

– Полісся не поступається у восьми турах поспіль. Безумовно, ця серія для вас є приємною, але водночас і тисне та зобов'язує?

– Ми концентруємося на окремому матчі. Наприклад, зараз відіграли з Шахтарем і на цьому все, готуємося до наступного. Кожен матч для нас важливий, ми не рахуємо, скільки у нас перемог чи поразок. Рухаємося матч за матчем.

Шахтар не зміг обіграти Полісся – героїзм Бойка, кінець фантастичної серії в УПЛ і загроза серйозної втрати на ЛЧ