"Матрацники" на офіційному сайті оголосили про достроковий розрив контракту зі спортивним директором Андреа Бертою. Рішення ухвалене за обопільною згодою сторін.
Берта приєднався до Атлетіко у 2013 році. Спочатку він працював у відділі скаутингу, потім технічним директором, а у 2017-му дослужився до посади спортивного директора. Італієць з тренером Дієго Сімеоне та гендиром Мігелем Анхелем Хілем утворили культове тріо на чолі мадридського клубу. Берта допоміг Атлетіко виграти Кубок Іспанії (2013), два чемпіонати (2013/14 та 2020/21), Суперкубок Іспанії (2014), Лігу Європи (2017/18) та Суперкубок УЄФА (2018).
Втім, останнім часом вплив спортивного директора на Метрополітано помітно слабшав, що, за чутками, і стало головною причиною прощання. Наприклад, влітку Берта лобіював трансфер Сьорлота, але Хіль виступав за Довбика. Спочатку Атлетіко взявся за українця і лише після його несподіваної відмови перемкнувся на норвежця.
53-річний Берта матиме вдосталь варіантів для продовження кар'єри. Преса пов'язувала менеджера з Челсі, ПСЖ, МЮ, Ювентусом та Арсеналом.