УКР РУС

Аталанта віддала конкурента Маліновського проєкту Берлусконі – заробити може Мілан

Атакувальний півзахисник Маттео Пессіна повернувся у рідний клуб.

Монца підписала четвертого гравця у літнє вікно. 25-річний італієць приєднався до новачка Серії А на правах оренди з Аталанти, інформує офіційний сайт бергамасків.

Аталанта віддала сусіду по турнірній таблиці форварда, якого хотів Шевченко

Клуб Берлусконі та Галліані прописав в угоді обов'язковий викуп за окремих умов. ЗМІ повідомляють, що ця опція активується у разі збереження прописки "червоно-білих" в еліті. Сума викупу становитиме 15 мільйонів євро, 50% з яких отримає Мілан, адже Пессіна не зіграв за Аталанту 100 поєдинків.

Нагадаємо, Маттео є вихованцем Монци. У 2015-му його придбав Мілан, а через два роки продав "Богині". За Аталанту хавбек награв 96 поєдинків, а також вирушав в оренди у Спецію та Верону.

Мілан на вершині, провали Ювентуса, Аталанти та українців, шедевр Маліновського – найголовніше про минулий сезон кальчо