УКР РУС

Агент Зінченка прокоментував інтерес до півзахисника збірної України з боку російських клубів

19 грудня 2020 Читати іншою мовою

Футбольний агент Алан Прудніков, який представляє інтереси українського півзахисника Манчестер Сіті Олександра Зінченка, висловився щодо чуток про трансфер свого підопічного у чемпіонат Росії.

"Інтерес до Саші з РПЛ? Це чутки, не бачу сенсу їх коментувати", – сказав Прудніков у коментарі виданню Sport24.

Зінченко може піти з Манчестер Сіті – Гвардіола розмовляв з українцем, якого хочуть клуби з Росії та топ-чемпіонатів

Нагадаємо, напередодні у ЗМІ з'явилась інформація про можливий відхід Зінченка з Манчестер Сіті. Наставник "містян" Хосеп Гвардіола заявив Олександру, що той може залишитися в команді та спробувати повернути собі місце в основному складі, але жодних гарантій українцю не дає, оскільки його гра наразі не відповідає вимогам тренера.

Свій інтерес до футболіста вже проявили представники Прем'єр-ліги – Лестер, Саутгемптон, Вест Хем і Вулверхемптон. Також за Зінченком стежать клуби з Росії, Італії, Іспанії та Німеччини.

Зінченко має нову проблему, Гвардіола конфузиться з Ман Сіті – як головний фаворит АПЛ переживає небачений провал