Аль-Ахлі Реброва програв Аль-Насру і втратив лідерство

29 грудня 2017 Читать на русском

Сергій Ребров зазнав третьої поразки в чемпіонаті Саудівської Аравії. Цікаво, що суперник перед тим набрав лише 2 очки в 4-х турах.

Аль-Ахлі під орудою 43-річного українського тренера поступився Аль-Насру на виїзді 1:3. Перед звітним матчем команда Реброва втратила лідерство на користь Аль-Хіляля, але повернути втрачені позиції не змогла.

Леоненко: Я багато дав і Шевченку, і Реброву, і Хацкевичу, і Белькевичу

Аль-Ахлі пропустив на 36-й хвилині, зумів відігратись на 59-й завдяки 5-му в сезоні голу грецького нападника Янніса Фетфацидіса. Однак уже через 2 хвилини Аль-Наср знову вийшов уперед і навіть збільшив свою перевагу на 75-й.

В Аль-Ахлі залишається 31 бал, що на 2 менше, ніж в Аль-Хіляля, який ще й має два матчі у запасі. Аль-Наср піднявся на 3-е місце і може скласти конкуренцію команді Реброва за лігочемпіонівську путівку.