Аль-Ахлі Реброва переміг, поступаючись у рахунку за три хвилини до кінця матчу

31 січня 2018 Читать на русском

Аравійський клуб під керівництвом українського тренера Сергія Реброва зумів здобути вольову перемогу в поєдинку місцевого чемпіонату.

Підопічні українського фахівця здолали Аль-Шабаб (3:2) у черговому турі Вищої ліги Саудівської Аравії.

Ребров, Шевченко та ще 9 зірок, репутація яких була зруйнована після переїзду до Англії

Аль-Ахлі поступався в ході поєдинку з рахунком 0:2, але спочатку на 87-й хвилині зрівняв рахунок, а на 90+5-й хвилині взагалі зумів вирвати перемогу. Це вже четверта звитяга команди Реброва в останніх п'яти матчах.

Після 18 турів Аль-Ахлі має в своєму активі 37 очок і продовжує переслідувати Аль-Хіляль, в якого на два пункти більше. Наступний матч Аль-Ахлі проведе 4 лютого проти Аль-Іттіхаду.