Ахметов підбив підсумки минулого сезону для Шахтаря

11 жовтня 2018 Читать на русском

Президент Шахтаря Рінат Ахметов поділився враженнями від виступу Шахтаря у сезоні 2017/18.

"Сезон-2017/18 я вважаю одним з найкращих в історії Шахтаря. Другий раз поспіль команда виграла чемпіонат і Кубок України, вдруге поспіль зробила "золотий дубль", додавши до нього перемогу в Суперкубку. Три трофея за один рік – це, безумовно, прекрасний результат.

Збірна першого кола УПЛ за версією InStat – Шахтар домінує, гравців Маріуполя більше, ніж Динамо

Шахтар показав сильний європейський футбол і в чемпіонаті, і в Лізі чемпіонів. Манчестер Сіті, Наполі та Фейєноорд – всі говорили, що нам випала "група смерті". Але ми виграли чотири матчі у цих команд і провели два гідних поєдинки в 1/8 фіналу з Ромою. Команда заслужила своєю грою величезну повагу і визнання.

У нашої команди є величезний потенціал, і я хочу сказати, що з кожним роком Шахтар стає тільки сильнішим. У нас сильні гравці, сильний тренер і найкращі в світі вболівальники. Упевнений, ми продовжимо показувати красивий футбол, ми продовжимо вигравати і тримати в руках трофеї. Амбіції клубу незмінні: золоті медалі, Ліга чемпіонів і оплески наших уболівальників", – цитує Ахметова офіційний сайт Шахтаря.

Динамо слабке, але в бою, Мораєс-бомбардир і 4 тренерські відставки – головні підсумки першого кола УПЛ