49-річний японець забив елегантний гол у чемпіонаті та допоміг своїй команді виграти

8 серпня 2016 Читать на русском

49-річний форвард "Йокогами" Кадзуесі Міура продовжує дивувати фанатів своєю божевільною фізичною формою.

Японець вийшов на заміну у матчі чемпіонату проти "Сересо Осака". А вже через п'ять хвилин, на 74-ій хвилині, забив гол. На цей момент гравцю виповнилось 49 років, 5 місяців і 12 днів. Міура забив перший гол своєї команди у зустрічі та зробив рахунок 2:1. Як результат, його "Йокогама" перемогла 3:2.

Кадзуесі у 1993 році був визнаний найкращим гравцем Азії. В 1994 році форвард став першим японським легіонером у Серії А (оренда у "Дженоа").

Новачок "Селтіка" забив переможний гол у матчі чемпіонату через 5 годин після підписання контракту