УКР РУС

Збірна України з гандболу поступилась Словаччині на старті відбору до ЧС-2027 – грали без низки лідерівlight

Збірна України з гандболу зустрічалася зі Словаччиною у кваліфікації до чемпіонату світу 2027 року. Результат та звіт – у цій новині "Футбол 24+".

ЧС-2027 з гандболу, чоловіки, другий раунд кваліфікації, перший матч

Україна – Словаччина – 24:27 (11:16)

Україна дізналася весь свій шлях у кваліфікації ЧС-2027 з гандболу серед чоловіків

Україна розпочала виступи у відборі на ЧС-2027 з другого раунду, адже "синьо-жовті" посіли останнє місце в групі на цьогорічному чемпіонаті Європи. Збірна України грала проти Словачини без п'ятьох важливих гравців – Івана Бурзака, Дмитра Артеменка, Максима Стрельнікова, Захара Денисова та Іллі Близнюка. Всі вони не могли зіграти через травми.

У першому таймі команди певний час йшли "нога в ногу", але наприкінці 30-хвилинки Словаччина забила 5 голів поспіль та пішла на перерву за рахунку 16:11. Далі українці скоротили відставання до двох очок, але суперники змогли втримати своє лідерство та здобути перемогу – 27:24.

Матч-відповідь між збірними України та Словаччини відбудеться 22 березня, початок – о 14:00 за київським часом. Переможець протистояння зіграє у фінальному раунді проти Північної Македонії.

Воротар збірної України оголосив про завершення кар’єри у команді після фіаско на Євро-2026 з гандболу