Кубок світу з біатлону, Рупольдинг (Німеччина), жіноча естафета
1. Норвегія (0+9) 1:07:06.2
2. Італія (0+4) +0.9
3. Швеція (0+7) +3.0
4. Франція (0+6) +10.5
...14. Україна (0+5) +3:51.5
На старт жіночої естафетної гонки у Рупольдингу, яка відкрила черговий етап Кубка світу, вийшло 19 команд. Поза складом збірної України залишилася Юлія Джима, яка бігла в Обергофі на попередньому етапі – її замінила Валерія Дмитренко.
На першому етапі за "синьо-жовтих" виступала Христина Дмитренко, далі – Дарина Чалик та Валерія Дмитренко, а завершувала перегони Олена Городна. Після першого етапу українки були 11-ми, а екватор перетнули на 15-му місці. Городна на четвертому етапі підняла команду на 12-ту позицію, але потім на колі програла дві позиції та перетнула фінішну лінію 14-ю.
Збірна України вдруге поспіль фінішувала саме на 14-й позиції у жіночій естафеті. Виграла перегони команда Норвегії, яка пішла на завершальний етап на 4-му місці, але на фініші залишила позаду себе Італію та Швецію.