УКР РУС

"Його боксерське IQ точно не підвищилося": відомий супертяж спрогнозував переможця реваншу Усик – Дюбуа

16 червня 2025 Читати іншою мовою

Український боксер-важковаговик Ігор Шевадзуцький висловився щодо повторного поєдинку між Олександром Усиком і Даніелем Дюбуа.

"Чи зможе Дюбуа запропонувати Усику щось нове? Я думаю, що Даніель не покаже Олександру нічого нового, адже в технічному та тактичному плані він взагалі не виріс.

"Дюбуа змінився": чемпіон світу оцінив шанси Усика на перемогу в бою-реванші

Британець міг отримати трохи досвіду і впевненості внаслідок останніх перемог, але його боксерське IQ точно не підвищилося.

Думаю, що Дюбуа буде йти вперед та намагатися достроково завершити бій. Даніель захоче показати свою силу та буде ставити на це основний акцент. І під час таких моментів він буде припуститися помилок, якими скористається Олександр.

На сто мільйонів відсотків я впевнений, що Усик буде в топовій формі й точно встигне підготуватися, як фізично, так і морально.

Щодо прогнозу на поєдинок... Я тут бачу переможцем Олександра. Для нього це теж принциповий бій і він точно вмотивований на поєдинок. Тому, якщо в Сані зʼявиться момент, то він однозначно завершить бій достроково", – сказав Шевадзуцький у коментарі LuckyPunch.

Нагадаємо, реванш Дюбуа та Усика відбудеться 19 липня 2025 року на стадіоні Вемблі у Лондоні.

Дуель українських супертяжів – Сіренко та Новицький проведуть бій в андеркарді реваншу Усик – Дюбуа