Українська тенісистка виграла титул у Польщі – без шансів знищила суперницю
Анастасія Соболєва перемогла Джіну Файстель у фіналі турніру W50 у Гданську.
Анастасія Соболєва / Фото: ФТУ
ITF W50, Гданськ, Польща, ґрунт.
Джіна Файстель (Польша, WTA № 384) – Анастасія Соболєва (Україна, WTA № 290) – 4:6, 2:6
Анастасія Соболєва стала чемпіонкою турніру ITF W50 у польському Гданську. У фіналі українська тенісистка, яка посідає 290-те місце в рейтингу WTA, обіграла місцеву тенісистку Джіну Файстель – 6:4, 6:2.
На шляху до фіналу у Гданську Анастасія Соболєва не програла жодного сету, впевнено пройшовши всіх чотирьох суперниць. Її суперниця на шляху до вирішального поєдинку також здобула чотири перемоги, три з яких – над представницями Польщі.
Соболєва потужно розпочала матч і вже в першому геймі зробила брейк. Після цього українка втримала власну подачу та повела 2:0, але Файстель поступово повернулася в партію. Польська тенісистка спершу скоротила відставання, а потім зробила зворотний брейк, зрівнявши рахунок – 2:2.
Ключовим став п'ятий гейм. Соболєва одразу відібрала подачу суперниці вдруге й знову вийшла вперед. Надалі тенісистки впевнено тримали свої гейми, але стартової переваги українці вистачило. За рахунку 5:4 Анастасія подала на сет і закрила партію – 6:4.
У другому сеті Соболєва знову почала з брейку. Українка одразу повела 2:0, а за рахунку 3:1 Анастасія ще раз взяла подачу суперниці, після чого довела перевагу до 5:1. Файстель змогла виграти ще один гейм, але Соболєва спокійно подала на матч і завершила фінал з рахунком 6:2 у другій партії.