Укр Рус

Свьонтек зазнала несподіваного побиття на турнірі в Бод-Гомбурзі – статус лідерки посіву не допоміг

Іга Свьонтек та Емма Наварро провели зустріч 1/8 фіналу турніру серії WTA 500 у німецькому Бод-Гомбурзі. Результат та звіт – у цій новині "Футбол 24+".

Іга Свьонтек / IMAGO

WTA 500, Бад-Гомбург (Німеччина), трава, 1/8 фіналу

Іга Свьонтек (Польща, WTA № 3) – Емма Наварро (США, WTA № 24) – 5:7, 6:2, 3:6

Польська тенісистка Іга Свьонтек, третя ракетка планети, була фавориткою матчу проти американки Емми Наварро (WTA № 24), бо очолювала посів на турнірі WTA 500 у Бад-Гомбурзі (Німеччина). Втім, статус не зіграв на користь колишньої першої ракетки світу – вона зазнала болючого фіаско.

Наварро виграла перший сет з потужним завершенням – 7:5. Свьонтек відігралася у другій партії (6:2), але у вирішальному сеті зіграла вже не так переконливо. Наварро з брейком одразу повела в рахунку – 3:0. За такої переваги в американської мільярдерки вистачило хисту його втримати та здобути підсумкову перемогу – 6:3.

Зустріч тривала 2 години 7 хвилин.

У чвертьфіналі Бад-Гомбурга Емма Наварро зіграє проти Габріели Русе з Румунії.

Реклама