Укр Рус

Мерседес зробив пропозицію Ферстаппену – Шумахер розкрив деталі потенційних перемовин

Екс-пілот Формули-1 Ральф Шумахер заявив, що Мерседес запропонував Максу Ферстаппену контракт, але його було відхилено.

Макс Ферстаппен (по центру) / Getty Images

Ральф Шумахер прокоментував можливий перехід Макса Ферстаппена в Мерседес, про який знову заговорили в ЗМІ.

"У команді Мерседес ходять чутки, що Тото Вольф зробив Ферстаппену пропозицію за лаштунками. Але ця пропозиція, очевидно, була настільки поганою у фінансовому плані, що вона навіть не розглядалась тривалий час.

Мабуть, саме це зараз і відбувається за лаштунками.Я думаю, що це навмисний психологічний хід. Навіщо Тото Вольфу, якщо все піде за планом, купувати дорогого Макса Ферстаппена, якщо в нього є Андреа Кімі Антонеллі, майбутня суперзірка? Ред Булл відчайдушно хоче, щоб Ферстаппен підписав контракт до 2032 року, але Макс, очевидно, відмовився і сказав, що почекає і подивиться" – цитує Шумахера MotorsportWeek.

Нагадаємо, що Ферстаппен не дуже вдало розпочав новий сезон Формули-1. Зірка Ред Булл багато скаржиться на новий регламент, поки в чемпіонаті лідирує Андреа Кімі Антонеллі з Мерседес.

Реклама