Укр Рус

Магучіх здивувала заявою після перемоги на Континентальному турі – українка незадоволена золотом у Нідерландах

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх поділилась емоціями від виступу в Генгело.

Ярослава Магучіх / Getty Images

Олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх залишилась незадоволена своїми результатами на етапі в Нідерландах. Українці не вдалось підкорити висоту і 2,00, що дуже засмутило українку.

"Сьогодні я була не в найкращій формі, оскільки, на жаль, не стрибнула на два метри. Думаю, наступного разу я повернуся сюди і стрибну набагато вище, вище за можливе.

Мені здається, що потрібно більше часу, щоб попрацювати над технікою відштовхування, але сьогодні я була просто не в формі", – заявила українка у коментарі Суспільне Спорт.

Нагадаємо, на етапі в Нідерландах Магучіх подолала висоту 1,94 м з другої спроби, після чого тричі невдало намагалася підкорити 2,00 м. З урахуванням зимових стартів у приміщенні, переможна серія Магучіх продовжилася до 5 турнірів поспіль.

Реклама
Реклама