УКР РУС

Легенда збірної Німеччини та чемпіон НБА введений до світової Зали слави

22 грудня 2025 Читати іншою мовою

Дірк Новіцкі став новим членом міжнародного об’єднання найкращих баскетболістів та баскетболісток в історії.

Міжнародна федерація баскетболу (ФІБА) оголосила про включення чемпіона НБА 2011 року в складі Далласа, німця Дірка Новіцкі, до Зали слави.

У НБА відбувся історичний за результативністю матч – Чикаго та Атланта набрали на двох 300+ очок (ВІДЕО)

Разом з Новіцкі до Зали слави також будуть введені колишні гравці Сью Берд (США), Селін Дюмерк (Франція), Кларісс Мачангуана (Мозамбік), Ісменія Пошар (Чилі), Хедо Тюркоглу (Туреччина) та Ван Чжичжи (Китай), а також тренер Людвік М'єтта-Миколайович (Польща).

Дірк Новіцкі виграв НБА у 2011 році у складі Далласа, а також 14-разовим учасником Матчу всіх зірок. Німець є чинним рекордсменом ліги за кількістю сезонів в одній команді – 21 кампанія із Маверікс.

НБА планує розширення ліги – відомі претенденти на нові клуби та коли це може статися