Toray Pan Pacific Open, WTA 500, Токіо (Японія), 1/2 фіналу
Белінда Бенчіч (Швейцарія, WTA № 13) – Лінда Носкова (Чехія, WTA № 17) – 2:0 (6:2, 6:3)
Завацька виграла ювілейний титул ITF в кар'єрі, здолавши у фіналі турніру в Китаї росіянку
Швейцарка Белінда Бенчіч, яка у рейтингу WTA посідає 13-ту сходинку, у фіналі турніру в Токіо перемогла 17-ту ракетку світу Лінду Носкову з Чехії. Поєдинок тривав 1 годину 22 хвилини – це була перша зустріч тенісисток в їхній кар'єрі.
Бенчіч фактично не залишила шансів суперниці, легко закривши обидві партії. Швейцарська тенісистка шість разів подала навиліт і не припустилась жодної подвійної помилки (у Носкової – чотири ейси і також шість подвійних втрат), зробила три брейки і відіграла всі десять брейк-пойнтів суперниці.
Для 28-річної Бенчіч цей трофей став другим в сезоні (на початку лютого вона виграла WTA 500 в Абу-Дабі) та десятим в кар'єрі (в 20-ти фіналах).
За перемогу в Токіо Белінда заробить 164 тисяч доларів призових і 500 рейтингових очок. В оновленому рейтингу вона посяде 11-те місце, піднявшись на дві сходинки. Носкова отримає 325 балів, 101 тисячу доларів і оновить свій особистий рекорд, піднявшись на 13-те місце (+4 позиції).
Нагадаємо, що цей сезон Бенчіч розпочала на 487-му місці світової класифікації, повернувшись у Тур після народження доньки. Відтоді вона поступово відновлювала свої позиції: перемогла в Абу-Дабі, вийшла до 4-го раунду Відкритого чемпіонату Австралії, півфіналу Вімблдону та чвертьфіналу Індіан-Веллсу.
До слова, нещодавно швейцарка вибила українку Юлію Стародубцеву, не пустивши її у чвертьфінал WTA 500 у китайському Нінбо.