УКР РУС

Команда Паркера виступила зі звинуваченнями щодо кокаїнового скандалу за участю боксера: "Потрібно бути божевільним"

Спенсер Браун поділився останніми новинами по допінговій справі.

Спенсер Браун, менеджер новозеландського боксера Джозефа Паркера, розповів, що дуже скоро стане відома вся правда по справі навколо колишнього тимчасового чемпіона світу у надважкому дивізіоні..

Ймовірний суперник Усика попався на кокаїні у день свого останнього бою – відомо, яка дискваліфікація йому загрожує

"Його заразили. Ми знаємо як це відбулось – скоро усі дізнаються правду. Ми знаємо, як ця речовина потрапила до його організму, але він свідомо нічого не приймав.

Потрібно бути божевільним, щоб робити це напередодні титульного поєдинку, чи не так? Ще декілька тижнів та усі про все дізнаються", – цитує Брауна talkSPORT.

Як відомо, 25 жовтня у Лондоні Паркер зазнав сенсаційної поразки у поєдинку з Фабіо Вордлі. Перед боєм Джозеф Паркер здав тест на допінг, який виявив у його організмі сліди метаболіту кокаїну. Сліди метаболіту кокаїну зазвичай залишаються у сечі протягом приблизно чотирьох днів після потрапляння в організм.

Паркер вперше відреагував на провалену допінг-пробу – новозеландець зробив відверте зізнання