УКР РУС

Клуб баскетбольної Суперліги знявся з Кубка країни та оголосив причину: "Реальність надзвичайно складна"

Чоловічий баскетбольний клуб Рівне відмовився від участі у кубковому турнірі.

"Чоловічий БК Рівне змушений оголосити про зняття з розіграшу Кубка України цього сезону. Це рішення прийняте з важким серцем, адже Кубок завжди був для нас особливим турніром, і саме в ньому ми стали фіналістами минулого сезону.

Харківські Соколи закріпилися у топ-3 Суперліги, перемоги Київ-Баскета та Кривбаса

Та реальність, у якій ми опинилися наприкінці року, надзвичайно складна. Непроста фінансова ситуація та технічні обмеження, пов’язані з фінансуванням клубу, не залишили нам вибору.

Попри це команда продовжує виступи в Суперлізі, тренерський штаб та гравці повністю зосереджені на матчах чемпіонату. Ми робимо все можливе, щоб БК Рівне й надалі представляв свій регіон на найвищому рівні.

Чоловіча команда Суперліги на межі виживання. Ми говоримо про це чесно, бо приховувати вже немає сенсу. Якщо клуб найближчим часом не розв'яже фінансові проблеми, то під загрозою будуть виступи команди в чоловічій Суперлізі у новому році.

Ми дуже сподіваємось, що нам вдасться зберегти чоловічу команду Суперліги, продовжити історію, яку разом пишемо вже стільки років.

Ми щиро вдячні всім партнерам та уболівальникам, які залишаються поруч у найскладніші моменти. Саме ваша підтримка тримає нас на плаву. Разом ми вже не раз переживали важкі часи. Сподіваємось, що подолаємо й цей", – йде мова в офіційному повідомленні БК Рівне.

Рівне у поточній турнірній таблиці Суперліги сезону-2025/26 посідає на сьогодні 7-ме місце.

ФІБА офіційно визначилась щодо повернення російських і білоруських команд до міжнародних змагань