Укр Рус

ФІДЕ не повернула росіян на Всесвітню олімпіаду з шахів – окупанти почали скиглити

Рада ФІДЕ підтвердила відсторонення російських збірних.

Вішванатан Ананд / ФІДЕ

Рада Міжнародної шахової федерації (ФІДЕ) ухвалила рішення про продовження недопуску російських шахістів до участі у Всесвітній олімпіаді.

Новину про це опублікували росЗМІ, посилаючись на виконавчого директора своєї національної федерації Алєксандра Ткачьова.

Згаданий вище персонаж заявив, що ініціатива продовження відсторонення Росії належить виконувачу обов’язки президента ФІДЕ Вішванатану Ананду. Російський чиновник розповів, що в його розбурханій уяві перемогли люди, які ставлять особисті інтереси вище шахів.

Як відомо, в червні цього року ФІДЕ призупинила членство Федерації шахів Росії через невиконання рішення Спортивного арбітражного суду (CAS) про припинення діяльності на територіях, які Росія анексувала в України, а також окупувала.

Нагадаємо, що чергова Всесвітня шахова олімпіада відбудеться у Самарканді (Узбекистан) з 16 по 27 вересня.

Реклама