УКР РУС

"Допускають цих у**бків...": гравець збірної України з пляжного футболу підтвердив бойкот матчу за бронзу Євроліги-2025

13 вересня 2025 Читати іншою мовою

Іван Пашко повідомив, що поєдинок з командою Білорусі не відбудеться.

Гравець національної команди України з пляжного футболу Іван Пашко поділився новиною про те, що матч за бронзу Євроліги-2025 між українською збірною та командою Білорусі у неділю, 14 вересня, зіграний не буде.

Україна не вийшла у фінал Суперфіналу Євроліги-2025 з пляжного футболу серед чоловіків – матч за бронзу має бойкотувати

"Збірна України мала б зіграти матч за третє місце у Суперфіналі Євроліги-2025. Але так, як організатори допускають цих у**бків (збірну Білорусі – прим.) брати участь у турнірі, то Україна не зможе поборотися за бронзу", – написав Пашко у сторіз Instagram.

Як відомо, є наказ Мінмолодіспорту, який забороняє українським спортсменам зустрічі з представниками Росії та Білорусі, якщо ті не мають так званий "нейтральний" статус.

Україна в драматичному матчі втратила перемогу над Іспанією у Суперфіналі Євроліги з пляжного футболу