Інчхон (Південна Кореї), виставковий матч
Яннік Сіннер (Італія, ATP № 2) – Карлос Алькарас (Іспанія, (ATP № 1) – 0:2 (5:7, 6:7)
Дві найкращі ракетки світу – Карлос Алькарас та Яннік Сіннер – знову зійшлись на корті. Цього разу це стало в рамках виставкового матчу, який відбувся в південнокорейському Інчхоні. Ця зустріч стала дебютною для обох спортсменів у 2026 році.
Поєдинок тривав 1 годину 48 хвилин і завершився перемогою Алькараса у двох сетах – 7:5, 7:6. Цікаво, що за участь у цій грі обидва тенісисти отримають по 2 млн євро.
До слова, напередодні в рамках медіадня Алькарас та Сіннер зіграли також партію у настільний теніс.
Наступним офіційним стартом для Алькараса та Сіннера стане Відкритий чемпіонат Австралії, який відбудеться з 12 січня до 1 лютого 2026 року. Чинним чемпіоном турніру є Сіннер – торік у фіналі він обіграв німця Олександра Звєрєва. Своєю чергою Алькарас програв сербу Новаку Джоковічу в 1/4 фіналу.